Western Union para transferlerini gönderme ve alma

Western Union para transfer hizmetlerinde dünya lideridir ve 140 yılı aşkın bir süredir tüketicilere hizmet vermektedir. Elektronik para transferi için gelişmiş ve kapsamlı bir finansal ağ tarafından desteklenen Western Union® hizmetleri , dünya genelinde 200 1’den fazla ülkede ve bölgede 500.000’den fazla 1 Servis Sağlayıcı noktasında mevcuttur . Rusya’da, Western Union® hizmetleri, en yakın yere para göndermeniz için uygun olan 20.000’in üzerinde 1 Ajan adresinde mevcuttur .

Western Union’un Avantajları:

yararlı

  • Rusya’ya MT’ye gönderilecek tarifeler -% 1’den *
  • BDT’ye ve Gürcistan’a MT göndermek için tarifeler -% 1’den *
  • Çin’e MT’ye gönderilecek tarifeler – 3000USD’den yapılacak transferlerde 75 000 RUR veya 41USD’den başlayan her türlü transfer için 1 000 RUR *
  • diğer ülkelere – 250 RUR / 10 USD’den *

Hızlı: Para gönderildikten 3 dakika sonra kullanılabilir.

Kullanışlı: En yakın Western Union acentesi konumuna MT ve Rusya içinde gönderebilirsiniz. Ödeme, 500.000’den fazla Western Union iş ortağı konumunda mevcuttur.

Erişilebilir: “MyWU” sadakat programının katılımcıları, gönderim yerinde evrak için zaman kazandırır ve ayrıca program avantajlarını kullanabilir. https://www.enuygunkrediler.org adresindeki ayrıntılara bakın .

1 Bazı ülkelerde para gönderme servisi yoktur; müşteriler yalnızca para alabilir. 31 Mart 2013 tarihi itibariyle ağ verileri. 
2 Gönderilen tutar, varış ülkesi, döviz mevcudiyeti, düzenleyici ve döviz sorunları, gerekli alıcı işlemleri, kimlik belirleme şartları, Acente konum bilgisi dahil olmak üzere belirli işlem koşullarına bağlı olarak 2 Fon ertelenebilir veya hizmet kullanılamaz. saatler, zaman dilimlerindeki farklılıklar veya gecikmiş seçeneklerin seçimi. Ek Kısıtlamalar geçerli olabilir. Detaylar için westernunion.ru adresine bakınız. 
* Western Union döviz bürosundan para kazanabilir. Bir para vericisi seçerken, hem transfer ücretlerini hem de döviz kurlarını dikkatlice karşılaştırın.