En Ucuz İhtiyaç Kredisi Veren Banka Hangisi 2019

En ucuz ihtiyaç kredisi veren banka hangisi sorusunun cevabı, birçok farklı unsura göre değişecektir. Bankalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaları adına kredi uygulamalarını başlatmıştır. Kredi uygulamalarının en çok işlem hacmine sahip olanı ise acil ve hızlı nakit ihtiyaçları için gerçekleştirilen ihtiyaç kredileridir. İhtiyaç kredileri, bankalar tarafından müşterilerin ihtiyaç duydukları konuya göre revize edilecektir. Genel olarak müşterilerin özel durumlarına göre belirlenen şartlar, yine olumsuz anlamda da zor hale getirilebilir. Bankalar, müşterilerine kredi verirken herhangi bir riskle karşılaşmak istemezler. Çünkü ticari faaliyetlerde meydana gelebilecek riskler, bankaların hiç istemeyecekleri bir durumdur. Kredi notu ve düzenli gelir belgelendirilmesi, bankaların ihtiyaç kredilerindeki temel istek listesinin başında gelmektedir.

QNB Finansbank – 35.000 TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, müşterilerinin her türlü ihtiyacına yönelik kredi kullanımına izin vermektedir. Genel olarak müşteri lehine değiştirilecek olan kredi şartları sayesinde, müşterilerin ihtiyaç kredisi başvurularında QNB Finansbank’ı tercih ettikleri görünmektedir. 35 Bin TL’ye kadar verilecek ihtiyaç kredilerinde uygulanan faiz oranı %2,34 ile %2,38 arasında değişiklik gösterecektir. Vade süresi ile 6 ay ile 36 ay arasındadır.

Akbank – 50.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi

Akbank, müşterilerinin acil ihtiyaç kredisi başvurularını en hızlı şekilde cevaplandıran bankaların başında gelmektedir. Geri ödeme planında rahatlık sağlamak adına, 3 ile 36 ay arasında değişen vade oranları müşterilerin opsiyonuna bırakılmıştır. Müşteriler, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde %2,81 ile %2,90 arasında değişecek kredi faiz oranlarıyla karşılaşacaklardır.

Vakıfbank – 90.000 TL İhtiyaç Kredisi

Müşterilerin sadece kredi notlarına göre kredi veren bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank, müşterilerin 90 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarında kredi kullandırmaktadır. Vadenin 6 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösterdiği Vakıfbank, aynı zamanda faiz oranlarını ise %2,39 değerinde sabitlemiştir.

İş Bankası – 1.000.000 TL İhtiyaç Kredisi

Ülkemizin en yüksek tutarda ihtiyaç kredisi kullandıran bankası olan İş Bankası, müşterilerin geri ödeme planlarını 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleriyle oluşturur. İş Bankası’nda ihtiyaç kredisine uygulanacak faiz oranı ise %2,50 ile %2,60 arasında değişiklik göstermektedir.