En İyi Ev Kredisi Veren Bankalar 2019

Ev sigortası her zaman evinizdeki her şeyi kapsamaz; bu nedenle ev garanti servisine sahip olmak, tasarruf hesabınıza batırmadan aletleri ve yardımcı programları tamir etmenize ve değiştirmenize yardımcı olabilir. En iyi tedarikçileri bulmak için fiyattan müşteri hizmetine kadar olan her şeyi karşılaştırarak en iyi ev garanti hizmetlerini inceledik. İşte her hizmetin tam değerlendirmeleri.

2019 En İyi Ev Garanti Şirketi

rütbeEv Garanti Hizmetiİçin en iyisiMaliyetSTL Değerlendirmesi
1Ana Garantiyi SeçinGenel Kapsam299 – 499 ABD Doları / yıl★★★★★
2Seçim Ev GarantisiGüvenilir Müteahhitler378 – 450 $ / yıl★★★★★
3HomeServe ABDÖdenebilirlik4 $ / ay (en az)★★★
4Toplam KorumaDüzenli bakımDeğişken★★★

Genel Olarak En İyi Ev Garantisi: Ev Garantisini Seçin

Ev Garantisi Ödülleri’nde 2017 yılında “En İyi Hizmet” olarak seçilen Ev Garantisi, Ev Garantisi hizmeti için en iyi iz kayıtlarından birine sahiptir. Rekabetçi fiyatlandırma, ön eleme yapan müteahhitler ve bu alandaki en iyi müşteri hizmetlerinden bazıları sunmaktadır. İşte en iyi ev garanti şirketine bir göz atın.

Ana Garanti İncelemesini Seçin

ANA GARANTİ WEB SİTESİNİ SEÇİN

 • Ücret: Seçimi Ev Garantisi, müşterilerine, 299 Dolar ile 499 Dolar arasında değişen üç tür ev garantisi planı seçeneği sunar: 60 Dolarlık hizmet bedeli hariç, Bronz Bakımı, Altın Bakımı ve Platin Bakımı.
 • Planlar: Bronze Care planı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çeşitlilik gibi temel cihazları kapsar. Gold Care planı HVAC, su ısıtıcı, sıhhi tesisat ve elektrik gibi ev sistemlerini korur. Platinum Care planı, her iki plandaki her şeyin yanı sıra tavan vantilatörleri ve sıhhi tesisat durması gibi birkaç ekstraları da kapsar.
 • Özellikler: Her plan kapsanan şeyin genel bir yelpazesini sunarken, Seç, her planı tam olarak gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca Select, cihazların servis ömrüne göre kısıtlanmamasını ve müşterilerine sürekli olarak teklifler sunan tek ev garanti servislerinden biridir. Aynı zamanda birlikte çalıştığı tüm müteahhitleri ön ekranlar seçerek kaliteli bir iş elde edersiniz.
 • Müşteri servisi: Select, ev garanti şirketleri arasında en iyi müşteri servisine sahiptir. Ev Garantisi Ödülleri’nden 2017 “En İyi Hizmet” Ödülü’nü kazandı ve yılın her günü 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcileri. Ayrıca telefonla, e-postayla veya çevrimiçi formla talepleri kolayca dosyalamanıza olanak tanır ve servis hızlı yanıt verir.
 • MALİYETKapsamına bağlı olarak yıllık 299 ila 499 ABD doları
 • GARANTİN / A
 • NELER KAPALIHavuzlar ve kaplıcalar gibi özel ürünler de dahil olmak üzere örtü cihazları ve sistemleri planlar
 • STL DEĞERLENDİRMESİ

Tam Seçim Ev Garanti Değerlendirmesi

Ev Garantisini Seçme Kılan Nedir?

Müşteri hizmetleri, Select’in ekmek ve tereyağı gibi görünüyor; bu, tam olarak bir ev garanti şirketi ile çalışırken istediğiniz gibi. Bir cihaz veya sistem arızalanırsa, genellikle işleri hızlı ve verimli bir şekilde yapabilen bir servis arıyorsanız. Select ayrıca, diğer üst düzey ev garanti hizmetlerine kıyasla rekabetçi fiyatlandırma sunar ve onarımlarınızda size yardımcı olabilecek kapsamlı bir ön eleme müteahhitleri listesine sahiptir.

Genel Seçiniz Ev Garanti Belgeleri

Ev Garantisini Seçin, bu tür kaliteli müşteri hizmeti sunduğundan genel olarak olumludur. Select’in çalıştığı çok çeşitli nitelikli müteahhitlerle birleştiğinde, müşteriler genellikle Select’in yaptığı işten memnundurlar. Herhangi bir ev garanti hizmeti gibi, insanların yüklenicilerden memnun kalmamaları veya sürecin çok yavaş olduğunu hissetmeleriyle ilgili belirgin sorunlar var, ancak genellikle, Seçim için geribildirim olumlu taraftadır.

Benim için Ev Garantisi Seçin mi?

Seçim, ev garantisi şirketleri için en iyi seçimimizdir, bu nedenle genel olarak cihazlarını ve / veya ev sistemlerini korumak isteyen herkes için iyi bir seçimdir. Bazı ev garanti şirketleri daha ucuzdur ve bazıları müteahhitlere gelince daha derin bir seçim sunar, ancak genel olarak sağlam ve güvenilir bir ev garanti hizmeti için, Seçim ilk tercihiniz olmalıdır.

Güvenilir Yükleniciler için En İyi Ev Garantisi: Seçim Ev Garantisi

Seçim Garantisi, yeni tadilat veya inşa edilmiş mülklerle ilgili garantiler sağlamak için genellikle emlak şirketleri ile çalışsa da, tüketici politikaları da sunuyor. Arızalı kapalı bir sisteminiz veya cihazınız olduğunda, sadece onarım servisini arayın ve sorunu bildirin. Seçim Evde Garanti, onarımı gerçekleştirmeniz için size yerel servis sağlayıcılarının bir listesini sunar.

Seçim Ev Garanti İnceleme

SEÇİM EVDE GARANTİ WEB SİTESİ

 • Fiyat: En iyi ev garanti hizmeti, makul bir fiyata olağanüstü garanti sunar ve Seçim Ev Garantisi ile tam olarak ne elde edersiniz. Bir yıl boyunca bir toplu ödeme yapabilir veya teminatınız için aylık ödemeler yapabilirsiniz.
 • Planlar: Hem temel hem de tam kapsamlı seçeneklerle, gereksinimlerinize uyan bir ev garanti sigortası planı oluşturabilirsiniz.
 • Özellikler: Kapsamlı bir planınız olduğunda, Seçim Evde Garanti, büyük sistemlerden garaj kapısı açıcınıza kadar her şeyi kapsar.
 • Müşteri hizmetleri: En iyi ev garanti hizmeti şirketleri bile, müşteri hizmetleri hakkında olumsuz eleştirilere sahiptir, ancak bu Seçim Ev Garantisinin gerçekten parladığı bir alandır. Bu şirket servis aramaları için 7/24/365 hizmet vermektedir ve formu doldurduktan hemen sonra teklif isteklerine cevap vermektedir.
 • MALİYETTam kapsama için yılda 450 $ ve temel teminat için 378 $
 • GARANTİN / A
 • NELER KAPALITam kapsamlı; Temel kapsama; Havuz, spa, çatı sızıntısı ve benzeri sistemler için ek kapsam
 • STL DEĞERLENDİRMESİ

Tam Seçim Ev Garanti Değerlendirmesi

Seçim Ev Garantisinin Öne Çıkması Nedir?

Yüklenicilerin kalitesi, Seçim Evde Garantisini gerçekten öne çıkaran şeydir. Yalnızca 11.000 servis sağlayıcısına sahip en büyük ağa sahip değildir, ancak liste işi nadiren hayal kırıklığına uğratan yüksek kaliteli teknisyenlerle doludur.

Yaygın Seçim Ana Garanti Belgeleri

Olağanüstü hizmet sağlayıcı listesi nedeniyle, Seçim Evde Garanti genellikle inceleme sitelerinde dört yıldızdan daha iyi puanlar veriyor. Müşteriler, talep üzerine hızlı hizmet ve hızlı geri dönüş süresine bayılıyor.

Seçimim Evim İçin Garanti mi?

Bakımı iyi yapılmış bakım sistemlerine sahip bir mülk sahibi iseniz, Seçim Ev Garantisi sizin için en iyi ev garantisi hizmeti olabilir. Yerine değiştirme masraflarını cebinizden ödemek istemezsiniz ve uygun fiyatlı bir ev garantisi ile birlikte yapmak zorunda kalmazsınız.

Kapsama Alanında En İyi Ev Garantisi: HomeServe USA

Çoğu ev garanti planı gibi, HomeServe USA da kapalı ev sistemleri için onarım hizmetleri sunar. Temel olarak, istediğiniz sistemlerin kapsamını satın alırsınız ve bir şey olursa, onarımı HomeServe USA ile kullanılabilen sağlayıcı ağlarından biri aracılığıyla düzenleyebilirsiniz. Çoğu onarım hızlı ve zamanında tamamlanır.

HomeServe USA Değerlendirmesi

HOMESERVE USA İLE BAŞLAYIN

 • Fiyat: Pek çok ev garanti şirketinin tonlarca sorunu kapsayan paketler sunduğu durumlarda, HomeServe USA, belirli sistemlerde kapsam satın almanıza olanak tanır. Bu, halihazırda garanti kapsamında olan cihazları veya mevcut bir servis garantisine sahip sistemleri kapsamaz. Bunun yerine, en çok endişe ettiğiniz sistemlere özgü kapsamı satın alabilirsiniz.
 • Planlar: HomeServe USA, harici su hatlarından ev aletlerine kadar her şeyi kapsayan planlar sunar. İhtiyacınız olduğu kadar çok şey için kapsama alanı satın alın, özellikle de ortalama ömürlerinin sonuna geldiklerinde.
 • Özellikler: HomeServe USA’yi genel olarak en iyi ev garanti hizmeti yapan şey, kesinti yapılmaz, yerel servis teknisyenleri, garantili onarımlar ve her zaman kullanılabilen bir servis hattının birleşimidir.
 • Müşteri hizmetleri: Acil onarım için ihtiyacınız olduğunda, uğraşmak istediğiniz en son şey mesaj bırakmak ve geri arama beklemektir. HomeServe USA ev garanti sigortası ile bu hiçbir zaman sorun olmaz; Tamir servis hattı 7/24 açıktır.
 • MALİYETDeğişir. Ayda 4 $ gibi düşük bir
 • GARANTİ1 yıl garanti
 • NELER KAPALISu Servis Hattı Temini, Dış Hat Temini, Isıtma veya Soğutma Sistemi Temini, Su Isıtıcısı Onarımı veya Değişimi, İç Hat Elektrik Hatları
 • STL DEĞERLENDİRMESİ

Tam HomeServe ABD İnceleme

HomeServe USA’yi Öne Çıkaran Nedir?

HomeServe USA’yi en iyi ev garantisi şirketlerinden biri yapan şey, her şeyi ya da sadece tek bir sistemi kapsayan bir seçenektir. Sonuçta, neden çatınız, elektrik tesisatınız veya yakın zamanda yapılan bir sıhhi tesisat onarımı için mevcut bir garantiniz varken tüm ev sigortası ücretini neden ödemek istiyorsunuz? HomeServe USA ile, yalnızca ihtiyaç duyan sistemlerin teminatını ödersiniz.

Ortak HomeServe USA Yorumları

HomeServe USA ev garanti planları rutin olarak müşterilerinden dört yıldız veya daha iyisini alır. Kesinti olmadan hızlı ve güvenilir servis HomeServe USA’yı ev sahipleri için düşük stresli bir teklif haline getirmektedir.

HomeServe USA benim için mi?

Garantisi olmayan bir eve sahipseniz, ciddi bir fiyat etiketi ile ani bir arıza meydana gelebilir. Örneğin, ısıtma ve iklimlendirme ünitesi onarımlarınız binlerce dolara mal olabilir. Sistemleriniz yepyeni değilse ve hala üretici garantisi kapsamında değilse, ev garanti sigortası ile ev onarımlarında ciddi para tasarrufu yapabilirsiniz.

Düzenli Bakım İçin En İyi Ev Garantisi: TotalProtect

TotalProtect aracılığıyla ev garanti sigortası satın aldığınızda, uzun bir kapalı sistem veya cihaz listesine sahipsiniz. Biri koptuğunda, istediğin zaman tamir hattını ara ve bir hak talebinde bulun. TotalProtect temsilciniz bir onarım siparişi yaratır ve sorunu değerlendirmek ve onarımlara başlamak için bir teknisyen gönderir. Tek ödemeniz gereken kesinti. Gizli ücretler veya ek ücretler yoktur.

TotalProtect Home Garanti Değerlendirmesi

TOTALPROTECT İLE BAŞLAYIN

 • Best For: Her ev tamirinde bir teknisyen veya tamir şirketi kiralamak istemeyen ev sahipleri. Birden fazla ev aleti veya yaşlanan evleri olan veya düzenli bakıma ihtiyaç duyan ev sahipleri.
 • Fiyat: Evinizin planına ve yerine göre değişir. TotalProtect, hem aletleri hem de ev sistemlerini kapsadığından “Combo” planını teşvik eder. Onarımlarda daha yüksek bir indirim yapılırsa, aylık primler daha düşük olur.
 • Özellikler: Seçenekler, cihazları, sistemleri veya her ikisinin bir kombinasyonunu kapsayan üç özel plan içerir. Poliçe sahipleri, tamirat gerektiğinde şirketi arar ve onlara yardımcı olmak için bir teknisyen gönderilir.
 • Diğer önemli noktalar: Önceden taranan 40.000 teknisyenden oluşan bir ekip bulunuyor. İş 180 gün garantilidir. Kros Ev Hizmetleri gibi isimlerle de bilinen bu garanti şirketi, 2007’den beri Better Business Bureau tarafından onaylanmıştır ve “B” BBB derecesine sahiptir. Müşteri incelemeleri büyük ölçüde olumlu; Şirket 4.6 / 5 yıldızlı derecelendirmesini ConsumerAffairs.com web sitesinde tanıtmaktadır.
 • Müşteri hizmetleri: TotalProtect Home Warranty’nin müşteri hizmetleri ekibi, tatiller de dahil olmak üzere yılın her günü, haftanın 7 günü, günün 24 saati telefon görüşmesi yapabilir.
 • MALİYETİndirilebilirler bazında aylık prim
 • GARANTİ180 günlük garanti
 • NELER KAPALIKapak cihazlarını, sistemlerini veya her ikisinin bir kombinasyonunu planlar
 • STL DEĞERLENDİRMESİ

Tam TotalProtect İnceleme

TotalProtect’i Öne Çıkaran Nedir?

Evde garanti maliyeti, kişilerin teminat için ödeme yapmayı seçmelerini engelleyen en büyük sorunlardan biridir. Farklı indirgenebilir seviyelerde planlar sunarak, TotalProtect, en pahalı ev onarım sistemlerinde hala koruma sağlayan uygun fiyatlı seçenekler sunar.

Genel TotalProtect İncelemeleri

TotalProtect hakkında çoğu yorum olumlu; ancak, bazı insanlar onarımlar için reddedilen talepleri veya uzun bekleme sürelerini tecrübe eder. Bir talep reddedildiğinde, genellikle kötü bir bakım programı veya politikanızın kapsamadığı bir onarımdan kaynaklanır. Evde garanti karşılaştırmaları yaparken, her plan için tam olarak hangi teminatın mevcut olduğunu anlamak önemlidir. Ayrıca, garanti kapsamını aşan ücretleri önlemek için her zaman anlaşmalı bir servis sağlayıcı kullanmayı unutmayın.

TotalProtect benim için midir?

Daha eski bir eve sahipseniz veya kullanım ömrünün sonuna yaklaşan cihaz veya sistemlere sahipseniz, ev garanti sigortası iyi bir seçim olabilir. Ne de olsa, bir A / C biriminin değiştirilmesi, garantiniz olmadığında binlerce dolar. Bir garanti ile yalnızca aylık ücretinizi ödersiniz ve hizmet için kesilirsiniz.

Mansiyon: Amerikan Ev Kalkanı

Ev onarımı gerektiğinde, şimdi onlara ihtiyacınız var. Bir sorununuz varsa, onarım ihtiyacını yılın herhangi bir günü için arayabilirsiniz. Onarım hattı 24/7/365 mevcuttur. İsteği girdikten sonra bir gün içinde bir teknisyen görmeyi bekleyin. Onarım teknisyeni ya onarımı yapacak ya da onarımın ne zaman biteceğini size bildirecektir. Ödeyeceğiniz tek şey 75, 100 dolar veya 125 dolar olan servis ücreti.

Amerikan Ev Kalkanı İnceleme

AMERİCAN HOME SHİELD WEB SİTESİ

 • Fiyat: Şeffaf fiyatlandırma, bir servis sağlayıcı için alışveriş yaparken birçok tüketicinin aradığı şeylerden biridir. American Home Shield ile ev garantisi karşılaştırmaları yaparken, fiyatlandırmayı görmek için iletişim bilgilerinizi girmeye hazır olun.
 • Planlar: Diğer birçok ev garanti şirketi gibi, American Home Shield de cihazlar, sistemler veya bir kombinasyon için kapsam sunar. Onu benzersiz kılan, kendi özel kapsama çözümünüzü oluşturma yeteneğidir.
 • Özellikler: 24 saat servis garantileri ve 7/24 tamir raporları ile programınıza acil onarım hizmeti alabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri: Her zaman açık olan bir onarım yardım hattına ve genel müşteri hizmetleri hattına ek olarak, herhangi bir sorunuz varsa çevrimiçi sohbeti de kullanabilirsiniz.
 • MALİYETCihaz veya sistem kapsamı için 40,99 ABD doları veya birleşik plan için 50,99 ABD doları
 • GARANTİN / A
 • NELER KAPALIAletler, Sistemler, Combo plan
 • STL DEĞERLENDİRMESİ

Tam Amerikan Ev Kalkan İnceleme

Amerikan Giriş Kalkanını Öne Çıkaran Nedir?

Bildirilen tüm onarımlara yanıt verme hızı, American Home Shield’i pazardaki en iyi ev garanti hizmetlerinden biri yapan şeydir. Evde garanti karşılaştırmaları yaparken, yavaş bir yanıt süresinin evinizde sürekli hasara neden olabileceğini unutmayın.

Common American Home Shield Yorumları

American Home Shield, inceleme sitelerinde sürekli olarak üç yıldızdan daha iyi puan alıyor. Müşteri hizmetlerine ve yüksek vasıflı teknisyenlere verilen önem, yüksek kaliteli müteahhitler isteyenler için en iyi ev garantisi seçeneğidir.

Amerikan Ana Kalkanı Benim İçin mi?

Bir mülkünüz olduğunda, ev onarımı finansal durumunuzu önemli ölçüde etkileyebilir. Büyük bir sistem arızası sigorta kapsamına girmeyebilir, ancak faturanızı büyük bir onarım için elinde tutmanıza neden olabilir. Ev garanti planları, bu acil onarım masraflarını karşılayarak acil masrafları önlemenizi sağlar. Bir eviniz varsa, ev garantisi karşılaştırmaları yapmaya başlamak isteyebilirsiniz.

Aramak İçin En İyi Ev Garantisi Nedir?

Kaliteli ev garantisi şirketlerinin sergilediği birkaç özellik var. Bir sağlayıcı için alışveriş yaparken, aşağıdakiler için bilinip bilinmediklerine bakın:

 • 24/7 Talepler: Fırınız kışın ortasında kırılırsa, talep işlemlerinin başlaması için sabaha kadar beklemek istemezsiniz. 7 gün 24 saat talepte bulunan bir şirket, normal çalışma saatlerinde beklemek yerine, en kısa sürede bu hatayı gidermenizi sağlar.
 • Asgari İstisnalar: Bazı ev garantileri, kapsanabileceğini düşündüğünüz sistemleri ve cihazları kapsamaz. Daha az istisna sunan şirketler, bir şeylerin bitmesi veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda daha fazla gönül rahatlığı yaşamanızı sağlar.
 • Kaliteli Müşteri Hizmeti: Talep süreci, diş çekmek gibi hissetmek yerine hoş bir deneyim olmalıdır. Ne de olsa, ev garantisini ödüyorsunuz, böylece evinizdeki ekipmanların onarımı ya da değiştirilmesi konusunda strese girmenize gerek kalmaz. Müşteri hizmetleri size yardımcı olmazsa, cevaplaması uzun sürüyorsa veya ulaşması zorsa, bir sonraki seçeneğe geçme zamanı gelmiştir.
 • Şeffaflık: Gizli ücretler ve beklenmedik istisnalar, bir ev garantisi aldıktan sonra geçmeniz her zaman hoş değildir. Sözleşme koşulları, istisnalar ve maliyetleri konusunda tamamen şeffaf olan şirketleri arayın. Birçok şirket çevrimiçi bir teklif sistemi sunar, böylece kapsamınızın bir yıl boyunca ne kadara mal olacağını tam olarak görebilirsiniz.
 • Uzun Süreli İtibar: İyi bir üne sahip olan köklü şirketler bir sebepten dolayı bu noktaya ulaşmışlardır. Mükemmel servis seviyeleri sunarlar, müşterileri ile açık ve zamanında sisteminizi onaracak ya da değiştirilecek kaynaklara sahiptirler. Sınırlı bir geçmişi olan bir şirket görürseniz, uzun süredir buralarda olup olmadıklarına dair hiçbir fikriniz yoktur.

Ev Garantisi Genel Olarak Neleri Kapsar?

Kesin teminat seviyeleri, evdeki garanti şirketleri ile hizmet planları arasında değişmektedir, ancak işte en çok kapsadıkları hususlar:

 • Mekanik sistemler: Kanal işleri, merkezi klima üniteleri, elektrik sistemleri, sıhhi tesisat sistemleri, su ısıtıcıları, merkezi vakumlar, çöp atıkları, termostatlar, CO ve duman dedektörleri.
 • Aletler: Bulaşık makinesi, çöp kompaktörü, garaj kapısı açacağı, yıkayıcılar, kurutucular, buzdolabı, ankastre mikrodalga fırın, fırın ve ocak.

Kapsanan ürünler, bakım eksikliğinden sorumlu olmasanız bile, uygun şekilde korunmazlarsa kapsam dışı bırakılabilir. Örneğin, daha eski ev aletleri olan bir ev satın alırsanız, önceki mal sahibi onlara uygun şekilde bakmamış olabilir. Ev garantisi muhtemelen önceden var olan bu sorunları kapsamaz.

Cihaz veya ev sistemi düzgün kurulmamış gibi görünüyorsa, kabul edilen garanti kapsamı dışında kalabilir. Son olarak, garanti şirketi cihazın veya sistemin yaşına bağlı olarak belirli bir aşınma ve yıpranma beklemektedir. Ekipman beklenen aşınmadan daha büyükse, kaplanamayabilir.

Yaygın olarak kullanılan diğer bir sınırlama da kapsama alanıdır. Talep kapsamı sınırlamaları, sözleşmenizde ve hizmet şartlarınızda ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Özellikle pahalı onarımlar veya değiştirmeler yapmayı düşünüyorsanız, zamanı geldiğinde gerçekten garanti edilip edilmeyeceklerini öğrenmek için ev garanti şirketine başvurun. Genellikle, her onarım için belirli bir kapalı miktar ile sınırlıdır. Özellikle karmaşık bir durumla uğraşıyorsanız, beklenenden fazlasını ödeyebilirsiniz.

Ev Garantileri Maliyete Değer Mi?

Bu sorunun cevabı birkaç faktöre bağlıdır. Tüm yeni cihazlarla yeni inşa edilmiş bir ev satın aldıysanız, bir üretici veya üretici garantisi kapsamında olduğunuz için plana ihtiyacınız olmayabilir. Zaman geçtikçe ve sistemler yaşlandıkça, bu servise ihtiyaç duyacaksınız.

Son zamanlarda değiştirilmemiş veya onarılmamış sistemlere sahip eski evler, bir ev garantisinin başlıca adaylarıdır. Her şeyin ele alınacağına dikkat etmek istemenize rağmen, kapsama süreniz içinde bir hak talebinde bulunma olasılığınız daha yüksektir.

Büyük cihazların ve sistemlerin onarım ya da değiştirme maliyetlerini karşılayacak bütçeniz yoksa, bir ev garantisi almalısınız. Ev garantisi, bir yıl boyunca yayılan çok daha düşük bir maliyettir ve bu da cüzdanınıza çok daha duyarlı olmasını sağlar.

Ev garantisi herkes için değildir, ancak doğru durumlarda faydalı olabilir. Sizin için doğru olup olmadığını düşündüğünüzde, tüm faktörleri düşünmek için zaman ayırın ve satış öncesi süreçte birçok soru sorun.